Ring Björn Weckström

395761

BJÖRN WECKSTRÖM, "Ara", ring, sterlingsilver och acrylplast, Lapponia, Finland 1978, ursprungligen formgiven 1974 ,ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 14,9 g

Bruksslitage och repor, ringskena med hack

Guld/Smycken

Ring Björn Weckström

Budhistorik (13 bud)
2656617
2 400
2656402
2656616
2656402
2656615
1 900

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.