Fernand Leger färglitografi

395718

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, monosignerad och daterad i trycket FL -53, färglitografi, ca 34,5x44,5 cm

Fack 37

Fernand Leger färglitografi

Budhistorik (16 bud)
2652455
2652463
2652455
950
2652460
900
2652455
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.