Broscher 18 k guld

395385

BROSCHER, 6 st., 18 k guld, bl a filigrandekor, fasettslipade granater och orientpärlor, delvis 1800-tal, total vikt ca 13 g

Bucklor, en brosch med tennlödning

Guld/Smycken

Broscher 18 k guld

Budhistorik (10 bud)
2647211
2 600
2646731
2 400
2646579
2646578
2646577

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer