Kurt Erik Heinonen olja Finland

359202

KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): Orust, signerad KE Heinonen, olja på duk, ca 34x68 cm

Fack 10

Budhistorik (9 bud)
2308002
950
2304808
900
2304808
850
2307999
2304808
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.