Slotts Barbro Birgit Norén

343312

SLOTTS BARBRO (1900-tal): Stadsmotiv, signerad och daterad Slottsbarbro -84, olja på pannå, totalmått ca 45 x 41 cm

Diverse, Allmoge

Fack 40

Slotts Barbro Birgit Norén

Budhistorik (14 bud)
2146518
2162741
2146518
950
2162737
900
2146518
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.