Golvlampa 1900-talets andra hälft

333024

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i vitmetall, fot i marmor, för 5 ljuspunkter, höjd ca 260 cm

Sockeln med en nagg

Belysning, Golvlampor

Rum 9

Budhistorik (16 bud)
2075714
2075625
2 800
2075713
2 600
2075625
2074856

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.