Ljusstakar

332789

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd 24 cm

Renoverade, senare förgyllning

Metall

Monter 1

Ljusstakar

Budhistorik (12 bud)
2081991
4 400
2081799
4 200
2081797
3 200
2081273
2 400
2081002
850

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.