Barnsäng 1800-talets andra hälft

326187

BARNSÄNG, 1800-talets andra hälft, imitationsbemålad, utdragbar

Smärre skador och färgbortfall

Möbler, Allmoge

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

2002815
1993313

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.