Bertel Bertel-Nordström Kollektion Vasa Konst

325036

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967),
"Stilleben i brunt", signerad och daterad 'Bertel-Nordström 1927, olja på duk, 37,5x45,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (28 bud)
2017571
6 200
2017569
6 000
2017568
5 800
2017566
5 600
2017564
5 400

Slutpris SEK:
6 200
651 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.