Agda Hols Kollektion Vasa Konst

324451

AGDA HOLST (1886-1976),
Stilleben, signerad och daterad Agda Holst 1924,
olja på duk, 45,5x36,5 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2014197
2012358
3 200
2012356
2011636
2 800
2002095

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.