Erik Olson Halmstadgruppen Kollektion Vasa Konst

324449

ERIK OLSON (1901-1986),
Gatubild med kvinnor, monogramsignerad och daterad E. O. 24, blyerts,13,5x14 cm

Konst, Teckningar

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2016940
2011718
2004371
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.