Berta Svensson-Piehl Kollektion Vasa Konst

324443

BERTA SVENSSON-PIEHL (1892-1963), Gondoler, Venedig, signerad och daterad Berta Svensson-Piehl Venezia 1921, blandteknik 54x45 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2014108
2014105
900
2014104
700
2014100
650
2013816
600

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.