Simon Gate Kollektion Vasa Konst

324386

SIMON GATE (1883-1945),
Elegant herre, signerad Simon Gate,
olja på träpannå, 55x46 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
2016486
2016485
1 900
2015910
1 800
2015678
2015223
750

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.