Gerda Wallander Kollektion Vasa Konst

324227

GERDA WALLANDER (1862-1926): "Mormors vrå", signerad och daterad G. Wallander, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
2014026
1 800
2014015
1 600
2014013
1 400
2014011
2011632
900

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.