Robert Thegerström Kollektion Vasa Konst

324210

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919), Landskap, signerad och daterad R. Thegerström 1902, akvarell, oval, 21x22,5 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
2016208
3 600
2015639
3 400
2015998
3 400
2015639
3 200
2015996

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.