Sven Ahlgren olja

324180

SVEN AHLGREN (1922-1997), stilleben, olja på pannå, signerad Ahlgren, ca 82x60 cm

Fack 48

Sven Ahlgren olja

Budhistorik (6 bud)
2010779
2010777
950
2009866
900
2009865
2008654

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.