Ellis Wallin

324178

ELLIS WALLIN (1888-1972), "Klar vårdag", olja på duk, signerad Ellis Wallin -50, ca 54,5x65 cm

Fack 27

Ellis Wallin

Budhistorik (2 bud)

2008729
2008167
950

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.