Elisabeth Gruttefin-Kiekebusch- Fjordlandskap

323877

ELISABETH GRÜTTEFIEN-KIEKEBUSCH (Norge, omkring 1900): Fjordlandskap, signerad E. Grüttefien, olja på duk, 80 x 120 cm.
Signed E. Grüttefien. Oil on canvas.

Konst, Äldre måleri

Rum 19

Budhistorik (8 bud)
2020047
2020046
2020045
2020044
2015262
750

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.