August Jernberg Kollektion Vasa Konst

323860

AUGUST JERNBERG (1826-1896), Stilleben,
signerad A Jernberg, olja på duk, 42x38 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2013600
3 600
2015234
3 400
2013600
3 200
2004252
2003581
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.