Axel Lind oljemålning

323850

AXEL LIND (1907-2011): Öppet hav, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 80x100 cm

Rum 22

Axel Lind  oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1996004
8 000
1995916
7 000
1995891
6 400
1993802
6 200
1990667
6 000

Slutpris SEK:
8 000
840 EUR, 1 040 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.