Jean Fautrier

325158

JEAN FAUTRIER (Fankrike, 1898-1964), Le Verre, 1947, signerad Fautrier 12 (?)/30, etsning och akvatint tryckt i färg, 37x44,5 cm
Litteratur: Mason 213

Rum 6

Jean Fautrier

Budhistorik (6 bud)
1990721
3 200
1985763
1980301
2 400
1978444
1978274
1 400

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.