Gunnar Svensson olja

325123

GUNNAR SVENSSON (1892-1977): Stilleben, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 65x76 cm

Rum 5

Gunnar Svensson olja

Budhistorik (14 bud)
1992156
3 600
1992152
3 400
1992148
3 200
1992143
1992144

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.