Skedar silver

325066

SKEDAR, MOCKASKEDAR, SALTSKEDAR, silver 18/1900-tal, vikt ca 400g

Skador och gravyrer

Silver

Skedar silver

Budhistorik (12 bud)
1988400
900
1990934
850
1988400
1986077
750
1986077
650

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.