Tratt och tvättfat i koppar och mässing

325044

TRATT, 2 TVÄTTFAT, koppar och mässing, trattens höjd 22, diameter 33 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Skador och lagningar

Diverse, Allmoge

Rum 7

Budhistorik (1 bud)

1988077
2015-08-27 23:42:19

2015-08-30 kl 21:54
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.