Slagbord 1800-tal

325027

SLAGBORD, 1800-tal, furu, delvis bemålat, höjd 72, 106x52, total längd 177 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Bruksslitage, renoverat och kompletterat

Rum 11

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
1990664
5 200
1990703
5 000
1990664
4 800
1990702
4 600
1990664
4 400

Slutpris SEK:
5 200
546 EUR, 676 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.