Karmstol renässansstil

324993

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, renässansstil, ek, stoppad klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Slitage o smärre skador

Rum 19

Karmstol renässansstil

Budhistorik (1 bud)

1984383
2015-08-25 21:17:27

2015-08-30 kl 17:54
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.