Taklyktor

324967

TAKLYKTOR, 2 st, varav en i smide omkring 1800 samt en med dekor av spik, höjd 31 cm, spiklampan ca 50 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklyktor

Budhistorik (1 bud)

1977324
2015-08-20 09:44:36

2015-08-29 kl 18:07
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.