Takarmatur i barockstil

324965

TAKARMATUR, 1900-tal, barockstil, gulmetall, sexarmad, höjd 55 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 12

Takarmatur i barockstil

Budhistorik (6 bud)
1990109
550
1990064
500
1990064
450
1989593
1990063

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.