Gunilla Backelin

324950

GUNILLA BACKELIN (1900-tal), figurkomposition, olja på duk, signerad och daterad Gunilla Backelin 99, 65x54 cm

Fack 21

Gunilla Backelin

Budhistorik (18 bud)
1990836
1 300
1989359
1989294
1989358
1989294

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.