Stolar leksandstyp

324909

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, leksandstyp, rödbetsad björk, sitthöjd 46 cm
Proveniens: skådespelaren och regissören Olof Thunberg

Fläckad klädsel

Rum 14

Stolar leksandstyp

Budhistorik (49 bud)
1990162
7 400
1990158
7 200
1990158
7 000
1990153
6 800
1990153
6 400

Slutpris SEK:
7 400
777 EUR, 962 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.