Sven Erikxon litografi

324876

SVEN ERIXON, X:et (1899-1970): Storsjöodjuret, signerad och daterad Sven Erixon, 53, 97/260, färglitografi, 46x63 cm

Fack 3

Sven Erikxon litografi

Budhistorik (4 bud)

1986305
450
1985260
1982728
1980774

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.