Elis Åslund Stockholms skärgård Trosbyfjärden

324875

ELIS ÅSLUND (1872-1956), "Stockholms skärgård (Torsbyfjärden)", signerad Elis Åslund, olja på duk, 76x98 cm;
UTSTÄLLD: Fritzes Kungliga Hovbokhandel

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
1990043
1988498
1987967
500
1984001
1977314

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.