Lars Sjögren oljemålning

324740

LARS SJÖGREN (född 1931): Komposition, signerad och daterad Sjögren -65, olja på duk, ca 85x66 cm

Smärre tryckskada och färgbortfall

Fack 6

Lars Sjögren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1979163
700
1986609
700
1979163
550
1986605
500
1979163

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.