Spelbord sengustavianskt

324718

SPELBORD, sengustavianskt, omkring 1800, fanérat i mahogny, med inredning, beslag i mässing, spelmarker medföljer, mått ihopfällt höjd ca 77, 87x43 cm

Saknar lister, skiva med lagningar och skador

Rum 21

Spelbord sengustavianskt

Budhistorik (5 bud)
1988839
1 800
1988834
1988698
1981353
1979448
500

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.