Spegellampetter gustaviansk stil

324707

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgyllda, höjd ca 34

Diverse

Monter 24

Budhistorik (14 bud)
1988589
1988588
950
1988587
900
1988586
850
1988571

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.