Matbord

324635

MATBORD, 1900-talets andra hälft, mahogny, kannelerade ben, höjd ca 75, diameter 140 , 4 inläggsskivor a 55 cm vardera

blekt skiva, smärre fanerskador, slitage,

Rum 2

Matbord

Budhistorik (3 bud)

1987518
1987606
1987518

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.