Vettar

324622

VETTAR, 2 st, 1900-tal, målade i vitt, svart, grått och blått, längd 40 resp 45 cm

Smärre skador och färgbortfall, sprickor

Diverse, Allmoge

Vettar

Budhistorik (8 bud)
1990737
1 800
1990736
1 600
1987697
1987696
1987695

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.