Golvur England

324588

GOLVUR, England, Georg III, urtavlan märkt Jn: Elliott Plymouth, fodralet fanerat med mahogny, medföljer lod och pendel, höjd 206 cm

Fodralet med lagningar och kompletteringar, smärre skador, nycklar saknas

Klockor/Ur

Rum 14

Golvur England

Budhistorik (3 bud)

1989586
550
1989448
500
1979264

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.