Reinhold Ljunggren färglitografier

324529

REINHOLD LJUNGGREN (född 1920-2006): (2), Motiv från Trosa, bl a "Den Gamla Prästgården, signerade R. Ljunggren, färglitografi, 10/360 respektive 331/360, ca 32x35 cm

Fack 23

Budhistorik (11 bud)
1988411
850
1988125
1980226
750
1988123
700
1980226
600

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.