Solstolar 1900-talets andra hälft

324401

SOLSTOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme i furu resp bok, randig klädsel, ihopfällbara

Smärre slitage o skador

Diverse, Möbler

Rum 9

Budhistorik (10 bud)
1987056
900
1985762
850
1986913
1985762
750
1986912
700

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.