Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

324375

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reutersvärd 33/200, färglitografi, bladmått 56x61 cm

Fack 15

Budhistorik (18 bud)
1987422
1987648
1987422
950
1987481
900
1987422
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.