Skåp Herrgården Carl Malmsten

324362

CARL MALMSTEN, skåp, "Herrgården", Åfors möbelfabrik, design Carl Malmsten, ljusgråmålat, höjd 185, 107x35 cm, nycklar finns

En dragknopp med skador, bruksslitage

Rum 17

Skåp Herrgården Carl Malmsten

Budhistorik (14 bud)
1987135
7 000
1987116
6 800
1987116
6 200
1980078
6 000
1987113
6 000

Slutpris SEK:
7 000
735 EUR, 910 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.