Skrivbord barockstil i ek

324356

SKRIVBORD, 1900-tal, barockstil, fanérad i ek, lådor i sargen, på svarvade ben, höjd 80, 160 x 80 cm

Ytskador, lös lådknopp

Rum 3

Skrivbord barockstil i ek

Budhistorik (13 bud)
1987253
900
1987252
850
1987251
1987250
750
1987249
700

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.