Anna Rosenbäck blandteknik/akryl/bladkoppar

324269

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Journey", signerad och daterad A Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/bladkoppar, ca 80 x 100 cm

Oramad

Rum 22

Budhistorik (8 bud)
1987515
1 900
1987672
1 800
1987515
1 700
1987671
1 600
1987515

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.