Anders Wallin akvarell

324160

ANDERS WALLIN (född 1953): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Gamla Stan A Wallin -84, akvarell, ca 16 x 31 cm

Fack 29

Anders Wallin akvarell

Budhistorik (9 bud)
1984343
1985148
750
1984343
600
1984686
550
1984343
500

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.