Lars Rylander färgetsningar

324157

LARS RYLANDER (född 1945): (3) Kompositioner, signerade Lars Rylander, färgetsningar, vardera ca 24 x 21 cm

Rum 14

Lars Rylander färgetsningar

Budhistorik (20 bud)
1984906
1 600
1984787
1984774
1 400
1984786
1 400
1984774
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.