Matsalsgrupp gustaviansk stil

324067

MATSALSGRUPP, 11 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, stoppade sitsar, höjd ca 74, diameter 120 cm, 3 iläggsskivor med sarg vardera bredd 55 cm medföljer

Smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar

Rum 19

Matsalsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
1985613
26 000
1985566
25 000
1985611
25 000
1985566
24 000
1985548
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 730 EUR, 3 380 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.