Soffbord

324024

SOFFBORD, 1960-tal, teak och ekfanér, höjd 61, diameter 120 cm

fläckar slitage

Rum 2

Soffbord

Budhistorik (10 bud)
1985088
950
1985161
900
1985088
1985066
750
1981539
700

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.