Blombord 1900-talets första hälft

323888

BLOMBORD, 2 st, 1900-talets första hälft, bemålade, höjd ca 85, 84x28 resp höjd 82, 77x28 cm

Smärre färgbortfall, ytslitage, senare bemålade

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1984085
2 400
1980107
1984083
1980107
1984075
1 900

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.