Oidentifierad konstnär oljemålning

323798

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, marinmotiv, signerad och daterad C Fahlström 82, olja på duk, 45 x 53 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Budhistorik (11 bud)
1983173
750
1982397
700
1982397
650
1982209
600
1976523
550

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.